Sieć NEONET z pierwszym sklepem w Łomiankach!

Już od 11 kwietnia mieszkańcy Łomianek będą mogli zrobić zakupy w pierwszym punkcie NEONET w tym mieście w parku handlowym Prochownia Łomianki. Na odwiedzających elektromarket w dniu otwarcia czekać będą promocje na elektronikę użytkową, aromatyczna kawa, a także ekologiczne gadżety. NEONET zaprasza na zakupy już od 9:00.

Punkt NEONET w Łomiankach będzie posiadał 370 mkw powierzchni handlowej, nowoczesny wystrój, dostosowany do najnowszych standardów marki oraz bogatszy asortyment od salonów sieci z sąsiadujących regionów. Zamówione produkty, mieszkańcy miasta będą mogli odebrać w nowym sklepie nawet w ciągu godziny. NEONET w Łomiankach będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 9-20, a w niedziele handlowe od 10 do 18.

Atrakcje w dniu otwarcia:

Podczas wielkiego otwarcia 11 kwietnia na klientów sklepu NEONET czekać będzie profesjonalny barista, serwujący aromatyczną, świeżo mieloną kawę Lavazza wraz ze słodkim upominkiem. Tego dnia nie zabraknie również promocji na AGD i elektronikę m.in. 50% rabatu na drugi produkt AGD do zabudowy, 10% zniżki na laptopy czy też 15% na lodówki, pralki, ekspresy i odkurzacze. Na chętnych, którzy wezmą udział w przygotowanej przez markę ankiecie, czekają paczki z ekologicznymi gadżetami od NEONET. Wśród upominków znajdą się m.in. bambusowe kubki czy zaślepki na kamerę w laptopie wykonane z pszenicy.

Powrót do listy aktualności >>